Liberator

Котли Liberator

Останнім часом все більше людей цікавляться, чим можна замінити газове та електричне опалення, на яке йде забагато коштів. Саме тому головним пріоритетом в сучасній сфері розробок опалювальних систем стає розумне використання природних енергоресурсів. Тепер ця проблема хвилює не тільки вчених, але й виробників енергоносіїв.

Компанія ДНЕПРОПРЕСС СТАЛЬ пропонує вам технології майбутнього, що є доступними вже сьогодні. Котли на природному паливі забезпечать затишок вашій оселі та допоможуть раціоналізувати витрати на утримання промислових площ, а також зроблять вас незалежними від місцевої інфраструктури, вартості комунальних послуг та коливання валюти. Є багато причин, чому вам варто придбати котел на дровах, тирсі або будь-якому іншому твердому паливі, основні з яких такі:

  • Економічність. Пелетні котли, на виробництві яких спеціалізується Liberator, працюють на поновлюваній недорогій сировині. Доступність біопалива дозволить заощадити до 68% витрат на опалення побутових та промислових приміщень.
  • Висока продуктивність. Професіонали нашого конструкторського бюро спроектували ефективні опалювальні системи, ККД яких складає до 95%.
  • Простота експлуатації. Наприклад, комбіновані котли передбачають автоматичне спалювання палива та легко адаптуються під різні типи сировини. Завдяки вбудованій системі управління ви зможете легко управляти котлом ТМ Liberator.
  • Абсолютна екологічність. Для виробництва пелет не застосовуються хімічні компоненти. Наші інженерні проекти CO2 free піклуватимуться про ваше здоров'я та навколишнє середовище.

В Інтернеті можна побачити багато статей про те, як зробити котел з підручних засобів своїми руками. Але пам'ятайте, що єдиний плюс такого рішення – дешевизна. Якщо ви бажаєте обладнати приміщення безпечною, надійною та довговічною системою опалення, краще придбати котел на твердому паливі від професійного виробника, який гарантує експлуатаційні характеристики агрегату. Таке придбання стане вигідною інвестицією, яка повністю окупиться за три-чотири опалювальних сезони.

Компанія ДНЕПРОПРЕСС СТАЛЬ – інновації та професіоналізм

Ми розвиваємо ринок альтернативної енергетики вже більше 10 років. На рахунку компанії ДНЕПРОПРЕСС СТАЛЬ – створення інноваційних розробок та численних індивідуальних проектів, проектуванням яких займається власне конструкторське бюро. Наші спеціалісти враховують усі вимоги українського споживача, що дозволяє випускати ефективну та витривалу продукцію, яка витримує специфічні умови експлуатації.

Крім гарантії якості, широкого асортименту та виконання індивідуальних проектів, ДНЕПРОПРЕСС СТАЛЬ пропонує клієнтам максимально зручний сервіс. Ви можете оформити замовлення та отримати професійну консультацію незалежно від вашого місця проживання – Liberator працює по всій Україні.