Liberator

АВТОМАТИЧНІ ПЕЛЕТНІ КОТЛИ LIBERATOR

Переваги пелетних котлів LIBERATOR:

 • Економія до 68% на опаленні, в порівнянні з іншими видами палива;
 • Високий ККД - до 93%;
 • Автоматична подача пелет;
 • Ефективна робота на пелеті з дерева та агропеллеті з лузги соняшника;
 • Компактний розмір і стильний дизайн;
 • Гарантійне обслуговування і сервіс по всій Україні;
 • Можливість обладнання автоматичною системою подачі пелети (пневмотранспорт) для безперебійної роботи котла до 1 місяця, а також GSM - модулем для дистанційного керування котлом;
 • Продукція зареєстрована в програмі IQ Energy (компенсація 35% від вартості);
Автоматичні пелетні котли LIBERATOR

Модельний ряд

 

Інтелектуальна система керування котлом

Керування котлом одним натисненням кнопки. Вам потрібно лише обрати потрібну температуру теплоносія та натиснути кнопку “пуск”

Інноваційний пальник з функцією механічної активації шару палива

Інноваційний пальник з функцією механічної активації шару палива дозволяє використовувати для опалення не тільки пелету з дерева, але й агропелету з лузги соняшника

Система управління бойлером

Система управління бойлером входить в базову комплектацію котла

Теплообмінник з високоякісної котельної сталі.

Інноваційний теплообмінник, виготовлений з високоякісної котельної сталі.

Система механічного очищення.

Автоматична система механічного очищення теплообмінної поверхні турбулізаторами

Безпека експлуатації

Безпека експлуатації завдяки постійному розрядженню незалежно від тяги димової труби

 

Пелетні котли

 

Автоматичні котли на пелетах

 

Пелетні котли, які не так давно з’явилися на українському ринку опалювального обладнання, вже стали дуже популярними. На відміну від інших твердопаливних агрегатів, вони максимально автоматизовані, економічні і не шкодять екології. Якщо дотримуватись правил експлуатації, такий котел може слугувати багато років.

В сучасних умовах не завжди виходить використовувати системи опалення, що працюють на газі та електроенергії через високу вартість або у зв’язку з відсутністю газових магістралей. У таких випадках використання пелет у якості палива - економічно вигідно як для підприємців, що шукають менш витратні шляхи для організації опалення різних об’єктів, так і для власників приватних будинків, дач та котеджів, які зазнають труднощів із забезпеченням магістрального енергопостачання та бажають зекономити сімейний бюджет. Пелетами називаються пресовані гранули з деревини, торфу, інших горючих відходів сільського господарства без використання клейових сполучних компонентів, що робить їх максимально екологічними.

Автоматичні пелетні котли також є альтернативою простим твердопаливним агрегатам, в які потрібно завантажувати паливо декілька разів на день.

Компанія LIBERATOR пропонує ознайомитися з власною продукцією, серед якої найбільшою популярністю сьогодні користуються автоматичні пелетні котли завдяки таким перевагам:


 • Пелетні котли дозволяють зекономити ваш бюджет від 30 до 70% у порівнянні з газом.
 • Безпечність. Встановлення не потребую узгодження з контролюючими органами.
 • Опалювальний котел на пелетах забезпечить вам опалення, незалежне від наявності тих чи інших магістральних енергосистем.
 • Пелетні пальники забезпечують високий ККД, завдяки чому котел за ефективністю можна порівняти з газовим - ККД до 93%.
 • На відміну від інших видів котлів на твердому паливі, подавання пелет до пальника і температура теплоносія підтримуються автоматично.
 • Доставка і зберігання пелет значно простіше, ніж будь-якого іншого виду палива, і вони одразу готові до використання.
 • Котел з автоматичним подаванням палива і системою механічного очищення не потребують багато уваги та зусиль.
 • Обладнання компактне, оснащене системою подвійної звукоізоляції та має стильний дизайн, тому лаконічно впишеться в житлове приміщення.

Окремо варто виділити такі переваги як легкість в обслуговуванні та екологічність. Перше обумовлено максимальною автоматизацією: ви лише налагоджуєте температуру обігріву та натискаєте кнопку «Пуск», а після засипаєте гранули до бункера-сховища. Ці котли вважаються екологічно чистими, оскільки працюють на натуральному паливі, яке не «збіднює природу» і при згорянні не наповнюють атмосферу токсичними речовинами.


Як придбати пелетний котел


У нас ви можете оперативно вибрати та придбати пелетні котли в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові та всіх інших містах України. Нагадуємо, що у нас на сайті представлені пелетні котли українського виробництва, вказані актуальні ціни на них і фото. Замовлення приймаються по телефону або під час особистої зустрічі.


Зверніть увагу, що LIBERATOR здійснює продаж промислових пелетних котлів великих об’ємів та потужностей, а також побутових моделей для приватних будинків, котеджів та дач.

Телефонуйте, консультуйтесь, купуйте та живіть комфортно!