Liberator

АВТОМАТИЧНІ ПЕЛЛЕТНІ ПАЛЬНИКИ LIBERATOR POWER

Переваги автоматичних пелетних пальників LIBERATOR POWER:

 • Можливість вбудовування практично в будь-який твердопаливний котел;
 • Автоматична подача пеллет;
 • Значна економія складських приміщень та людських трудовитрат на обслуговування;
 • Автоматична система видалення золи із зони горіння;
 • Ефективна робота на пелеті з деревини, а також на агропеллеті з лушпиння соняшника;
 • Гарантійне обслуговування і сервіс по всій Україні;
Автоматичні пелетні пальники LIBERATOR POWER

Модельний ряд

Пелетні пальники
ППелетні пальники ТМ «LIBERATOR» призначені для спалювання пелет різних сортів і опалення житлових, складських та виробничих приміщень. Встановлення пелетного пальника дозволяє:
 • повністю автоматизувати процес горіння;
 • збільшити показник ККД опалювального обладнання;
 • зменшити кількість операцій з обслуговування опалювального обладнання;
Полная автоматизация
Компактність, простота монтажу та обслуговування.
Пелетні пальники можна встановити практично на будь-який котел, при цьому саму систему опалення змінювати не треба, а використання пелети позбавляє від щоденного чищення котла і забезпечить:
 • забезпечить високий ступінь економічності опалювального обладнання;
 • виключить викид шкідливих речовин в атмосферу;
 • забезпечить високий рівень безпеки і комфорту;
 • завдяки використанню пелет можливо значно скоротити складські приміщення.
Пелетні пальники ТМ «LIBERATOR» адаптовані до Українських, Молдавських, Російських та Білоруських пелет. Пелети українського виробництва суттєво відрізняється по зольності, якості та складу домішок від європейських м’яких пелет класу DIN+. Саме на якісних європейських пелетах можуть працювати пелетні пальники європейських виробників. Щоб примусити наш пристрій працювати на доступній в Україні низькоякісній пелеті, наші конструктори зробили ряд удосконалень над конструкцією не тільки пальника, а й вузла подавання пелет з бункера-сховища. Пелетні пальники ТМ «LIBERATOR» невибагливі до якості палива, і ми не висуваємо жорстких умов до пелети. Автоматичний пелетний пальник ТМ «LIBERATOR» ефективно спалює будь-яку пелету, включаючи низької якості.
Технологічні переваги
 • конструкція наших пристроїв забезпечує їхнє легке вбудовування в будь-який пелетний або твердопаливний котел. При цьому, придбавши наш виріб, Ви отримаєте ще й комплект автоматики для повної автоматизації самого котла;
 • автоматична система механічного видалення золи із зони горіння (на відміну від продування, що використовується в зарубіжних аналогах);
 • ціна нижче цін імпортних аналогічного обладнання

Пелетні пальники


Чим вигідний пальник на пелетах

Пелетні пальники LIBERATOR – це унікальні теплогенеруючі пристрої для модернізації твердопаливних, газових та рідкопаливних котлів, що використовуються для опалення будинків, промислових об’єктів (виробничих цехів, СТО, складів, готелів) та муніципальних будівель (шкіл, дитячих садків, офісних будов). Працюють вони на будь-якому виді пелет - з деревини, відходів деревини та лушпиння соняшника. Подавання пелет відбувається автоматично з бункера за допомогою шнека.

Пальники LIBERATOR малої потужності (побутові) можуть використовуватися для ваших існуючих котлів. Під час модернізації газових котлів за допомогою цього пристрою досягається значна економія коштів (від 30 до 70% в залежності від якості пелет). Якщо у вас твердопаливний котел, то після встановлення пальника LIBERATOR ви отримуєте такі переваги: звільняєтеся від постійного завантаження дров в топку вручну та розпоряджаєтеся особистим часом для інших справ завдяки автоматичному подаванню пелет, економите на витратах палива за рахунок автоматичного регулювання заданої температури. Оскільки пелети зберігаються в стандартних упаковках з фіксованою вагою, ви можете бути впевнені в тому, що вага доставлених пелет чітко відповідає вашому замовленню. Завдяки пелетним пальникам LIBERATOR вам не треба купувати новий котел і вкладати значні суми в переобладнання котельної. Для модернізації існуючого котла потрібні мінімальні вкладення, адже наш пристрій є сумісним практично з будь-яким видом котлів.

Ми також пропонуємо пелетні пальники великої потужності (до 4000 КВТ) для промислових об’єктів. Використання пелетних пальників LIBERATOR допомагає зекономити більше 50%, що підтверджується досвідом їхнього використання в офісних центрах, пекарнях, кондитерських цехах, теплицях і на інших об’єктах.


Українські пелетні пальники LIBERATOR – доступні ціни та універсальність

Для адаптації до низькосортних українських, російських, молдавських та білоруських паливних гранул, наші конструктори провели ряд вдосконалень. Вони модернізували конструкцію самого пальника, а також вузла подання палива з бункера-сховища. Тому на відміну від європейського обладнання, що працює лише на пелетах класу DIN+, автоматичні пальники ТМ LIBERATOR повноцінно функціонують на доступному в Україні низькоякісному паливі – як з відходів деревини, так і з агропелет.

Більш того, наші пристрої універсальні ще й тим, що їх легко вмонтувати в будь-який котел – газовий або твердопаливний. При цьому саму систему опалення вам не доведеться змінювати або реконструювати.

Вас зацікавило наше обладнання? Залишилися запитання? Телефонуйте нам! Менеджери компанії дадуть консультацію щодо будь-якого питання стосовно товарів і допоможуть оформити замовлення.