Liberator

Гарантійні умови

ТОВ «ДНЕПРОПРЕСС СТАЛЬ», Виробник продукції під торговою маркою «LIBERATOR», надає гарантію на Виріб далі Обладнання строком на 6 місяців(для пальників), та 12 місяців(для котлів) з дати першого пуску, але, перший пуск повинен бути не пізніше ніж 3 місяці від дати продажу. Гарантія передбачає безкоштовний ремонт Обладнання і заміну дефектних комплектуючих.

При виникненні необхідності гарантійного ремонту Обладнання, Споживач мусить звернутися в сервісний центр ТОВ «ДНЕПРОПРЕСС СТАЛЬ». У разі обґрунтованості претензій, дефекти Обладнання будуть усунені безкоштовно фахівцями сервісного центру ТОВ «ДНЕПРОПРЕСС СТАЛЬ» або Виробником. Під час гарантійного строку у разі гарантійного випадку заміна дефектних комплектуючих здійснюється безкоштовно. Роботи по їх встановленню виконуються безкоштовно.

 

Гарантія дійсна при дотриманні наступних умов:

 

  • Здійснення першого пуску Обладнання фахівцями сервісного центру ТОВ «ЛІБЕРАТОР».
  • Наявність оригіналу документа що підтверджує оплату Обладнання;
  • Правильне і чітке заповнення гарантійного талону на Обладнання із зазначенням: назви торгуючої організації, назви компанії, яка здійснювала пуск, моделі, заводського номеру, дати продажу, дати пуску, адреси, печатки, підпису Споживача;
  • Дотримання Споживачем правил, зазначених в Інструкції з експлуатації, Паспорті на обладнання, та змістом з яким він ознайомився. Фактом того, що Споживач ознайомився з правилами використання Обладнання, технікою безпеки та інструкцією з експлуатації є особистий підпис Споживача в гарантійному талоні;
  • Відсутність механічних пошкоджень Обладнання;
  • Проходження Обладнанням міжсезонного обслуговування (ВАЖЛИВО! Продукція, що не пройшла міжсезонне обслуговування, втрачає права на гарантію).

Сервісний центр залишає за собою право відмовити в гарантійному ремонті, якщо не будуть виконані вищевказані умови.

Сервісний центр тел: 0 800 218 111

(Всі дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні)