Liberator

МУЛЬТИПАЛИВНІ КОТЛИ LIBERATOR MULTI

Переваги мультипаливних котлів LIBERATOR MULTI:

 • Експлуатація в автоматичному режимі на пелетах без обов'язкової присутності оператора;
 • Автоматична робота в режимі "Економія" в періоди тривалих вихідних, відпусток і т.д. (для промислових і офісних об'єктів)
 • Ефективна робота на агропелетах з лушпиння соняшника;
 • Можливість використання практично будь-яких видів твердого палива при ручному режимі (дрова, брикети, тріска, вугілля і т.п.)
 • Легкість перемикання на ручний режим спалювання твердого палива;
 • Можливість облаштування автоматичною системою подачі пелети (пневмотранспорт) для безперебійної роботи котла до 1 місяця, а також GSM модулем для дистанційного контролю за роботою котла;
 • Можливість комплектації автоматичноою системою очищення конвективної частини теплообмінника;
 • Можливість комплектації автоматичною системою золовидалення з котла
 • Гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • Продукція зареєстрована в програмі IQ Energy (компенсація 35% від вартості);
Мультипаливні котли LIBERATOR MUlTI

Модельний ряд



Чим хороші універсальні котли


Чим хороші універсальні котли


Вибір котла опалення багато в чому обумовлюється доступністю палива, на якому він буде працювати, та його вартістю. Якщо ви більше не хочете сплачувати зростаючі ціни на газ і при цьому не хочете стати заручником одного виду палива, тоді правильне рішення – це придбання універсального паливного котла LIBERATOR MULTI.

Також, коли з ряду причин немає можливості використовувати магістральний газ, а у віддалених районах можуть виникати перебої з поставкою одного виду палива, рішенням цих проблем може бути вибір на користь універсальних опалювальних котлів LIBERATOR MULTI.

Універсальні опалювальні котли LIBERATOR – це потужні, технічно обладнані автоматизовані установки. Адже наш універсальний котел для опалення будинків та промислових приміщень поєднує у собі переваги класичного агрегата на твердому паливі та має свою індивідуальну особливість – спалює паливо в автоматичному режимі, чим почасти й обумовлена його ціна.

Універсальні котли для опалення будинків та промислових приміщень від ТМ LIBERATOR поєднують в собі переваги класичного агрегату на твердому паливі (вугілля, дрова, тріска, брикети) та мають свою індивідуальну особливість – спалювання пелет в автоматичному режимі.

Робота котла LIBERATOR MULTI в автоматичному режимі на пелетах дає ряд переваг:


 • Подача пелет до пальника і температура теплоносія підтримуються автоматично, на відміну від інших видів котлів на твердому паливі. Це зменшує необхідність в їхньому обслуговуванні та постійному завантаженні дров кілька разів на день.
 • Автоматичне регулювання заданої температури дозволяє економити витрати палива, особливо в святкові та вихідні дні, коли потрібно обмежити температуру, коли немає людей в офісі або коли ви їдете у відпустку. Котел LIBERATOR MULTI забезпечить вам економію у витратах.
 • Автоматична подача пелет забезпечує своєму володарю незалежність опалення від наявності магістральних енергосистем. Особливо важливо враховувати це під час розрахунку витрат на оформлення документації та підведення газу до будинку.
 • Пелетні пальники забезпечують високий ККД роботи котла, в результаті чого коефіцієнт корисної дії може досягати 93%.
 • Доставка та зберігання пелет набагато простіше будь-якого іншого виду палива, і вони одразу готові до використання. Також ви точно можете перевірити вагу придбаних пелет, оскільки вони доставляються в стандартних упаковках 15 кг і більше. Нажаль, точну вагу вугілля та дров перевірити в домашніх умовах неможливо, що призводить до ризику переплати за придбаний товар.
 • При необхідності ви можете легко переключати режим роботи, наприклад, «вугільний котел з автоматичною подачею» на режим роботи на пелетах або будь-який інший.

Чи варто купувати комбінований котел для опалення твердим паливом?


Газ, як з’ясувалося, джерело ненадійне та дороге. А чи потрібні вам для опалення житла, офісу або промпідприємства альтернативні комбіновані багатопаливні котли чи варто віддати перевагу іншому типу?

Якщо вам поки що важко визначитися з типом обладнання або ж простіше всього обрати агрегат під найбільш доступний та дешевий вид палива. Якщо ви не хочете обмежуватися одним видом палива, то краще обрати опалювальний котел комбінований (універсальний), який буде працювати як на пелетах, так і на вугіллі, дровах, трісці або брикетах. Можливість використовувати різні види палива дозволить вам обирати найбільш економічне, ефективне, а у разі відсутності можливості придбати одне, замінить його іншим без додаткових зусиль і затрат.

Таким чином, котли комбіновані опалювальні стануть найкращим гарантом вашого затишку та комфорту. Якщо вас зацікавив цей товар, телефонуйте нам. Наші менеджери підберуть найефективнішу модель, а спеціалісти потурбуються про установку, налаштування та запуск системи.