Liberator

Питання та відповіді

Що таке пелети?
Паливні гранули або пелети – це екологічно чисте біопаливо, яке отримують з торфу, деревних відходів та відходів сільського господарства. Дізнатися більше про пелети можна тут .
На яких пелетах працюють котли LIBERATOR?
Котли компанії LIBERATOR працюють на пелетах та агропелетах (окрім солом’яних). Більш детальну інформацію можна завантажити тут.
Де можна придбати пелети?
Ми співпрацюємо з найбільш значними виробниками пелет по всій території України та завжди готові допомогти Вам з придбанням пелет. Залиште Ваше питання на сайті або зателефонуйте нам, і наш спеціаліст допоможе Вам обрати та придбати пелети.
Як зберігати пелети?
Зберігати пелети потрібно в мішках з поліетиленовим вкладенем в сухих приміщеннях, які можна провітрювати. Мішки з пелетами розміщувати на піддонах. При зберіганні на вулиці потрібно виключити попадання прямих сонячних променів та вологи на мішки з пелетами.
Чи можна використовувати інші види палива окрім тих, що були зазначені в рекомендаціях (наприклад, тканини, папір тощо)?
Пелетні котли та пальники функціонують виключно на пелетах. Хоча твердопаливні котли можуть функціонувати на будь-якому виді твердого палива, ми рекомендуємо використовувати паливо зазначене в рекомендаціях для довгого строку експлуатації котла. При переведенні роботи обладнання на паливо іншого виду і якості, необхідні додаткові налаштування, які здійснюються фахівцями сервісної служби ТОВ «Лібератор» на платній основі.
Як обрати котел?
Якщо ви не знаєте який саме котел Вам потрібен, скористайтеся спеціально створеним калькулятором. Або ж зателефонуйте нам і ми зможемо допомогти обрати відповідний.
Скільки часу котел може працювати на повному завантаженні?
В залежності від потужності котла, площі приміщення що опалюється, якості пелет та заданої температури котел може працювати на одному завантаженні до 72 годин. Окрім цього, цей строк можна збільшити до 1 місяця за умови використання пневматичної системи подачі палива.
Що робити якщо загублено паспорт на котел?
Просто завантажте паспорт на Ваш котел тут.
Як відкрити представництво або стати дилером?
Залишайте заявку в розділі «Контакти» і наші менеджери зв’яжуться з Вами.
Які дозволи потрібні для установки котла?
Для установки котла в топочну не потрібні спеціальні дозволи. Якщо потужність котла вище 100 кВт, то потрібна котельня спроектована відповідно вимогам ДБН В.2.5 — 77:2014 Котельні.
Які вимоги до димоходу?
Поперечний переріз димоходу повинен бути не менше поперечного перерізу димохідного патрубку котла. Димові канали та димові труби необхідно монтувати з вогнетривких та жаростійких матеріалів. При підключенні котла до існуючого димоходу необхідно перевірити щоб димохід був повністю очищений від зайвих предметів та продуктів горіння, а його тяга була б достатня та звуження відсутні.
Хто виконає монтаж та запуск?
Сертифіковані спеціалісти сервісної служби ТОВ «Лібератор».
Де можна придбати котел в моєму місті?
Компанія LIBERATOR надає доставку до всіх регіонів України. Також ми маємо широку мережу дилерів в усіх регіонах.
Чи буде котел працювати без електрики?
Ні. Для функціонування котла потрібна точка живлення. Для котлів та пальників потужністю до 200 кВт – 220 V, а для промислових (потужністю вище 200 кВт) – 380 V.
Скільки електроенергії котел використовує для роботи?
Максимальне використання електроенергії (під час розпалу) 320 Вт.
Що станеться, якщо під час роботи котла станеться вимикання електроенергії?
Котел припинить подачу палива та перейде до режиму затухання. А після відновлення електроенергії продовжить працювати на заданій температурі автоматично.
Яка температура є рекомендованою для функціонування котла?
Будь-яка температура доступна в діапазоні, який можна регулювати.