Liberator

Все про нас

savod_liberator1

Ми – український виробник інноваційних пелетних котлів та пальників. Наше виробництво знаходиться в місті Дніпрі та займає площу приблизно 15 000 м2.

 

Основне завдання продукції Liberator – звільнити Вас від коштовної газової залежності та допомогти зберегти час, який Ви втрачаєте на обслуговування твердопаливних котлів, оскільки наша продукція працює на пелетах. Окрім цього ми піклуємося про збереження навколишнього середовища, адже пелети є екологічно чистим матеріалом.

 

 

consrtuct-liberator

Вся продукція, яку виробляє компанія Liberator, розробляється власним конструкторським бюро, включаючи конструкцію обладнання та розробку програмного забезпечення.

Ми завжди поруч

savod_liberator1

Наш широкий асортимент представлений продукцією від 15 – 4000 кВт, що дозволяє задовольнити як побутові, так і промислові потреби будь-якого виробництва. Крім цього, ми завжди маємо в наявності всі необхідні комплектуючі для нашої продукції. А завдяки сертифікованим сервісним центрам в усіх регіонах України, персонал яких пройшов персональне навчання та підготовку на обслуговування продукції фірми Liberator, ми завжди поряд та готові Вам допомогти.

Новини

Альтернативне опалення модульними котельними LIBERATOR MODUL 10.07.2017

  Прочитайте статтю на медіа-ресурсі Air Water Therm про перехід на опалення модульними котельними LIBERATOR MODUL на прикладі реалізованого об’єкта. У статті…

больше...
Котли на агропелетах Liberator Pro на AW Therm 10.07.2017

Вийшла стаття про автоматичні промислові пелетні котли серії LIBERATOR PRO на медіа-ресурсі Air Water Therm. Статтю можете прочитати за посиланням….

больше...
Продукція ТМ LIBERATOR в кредит з ОТП Банком 27.12.2016

Компанія Лібератор и ПAT «ОТП Банк» підписали договір про співробітництво у сфері надання споживчих кредитів покупцям обладнання ТМ LIBERATOR. Тепер…

больше...